O firmie Dębowa Polska

        Naszą firmę założyliśmy w 1982 roku. Od ponad 20 lat zajmujemy się produkcją i dystrybucją napojów alkoholowych.

        Jeszcze kilka lat temu produkowaliśmy tylko alkohole typu brandy, a dziś produkcja obejmuje również alkohole takie jak whisky oraz wódki. Wszystkie nasze nowo powstałe wyroby spirytusowe są produkowane w oparciu o własne receptury, które chronimy patentami.

        Naszym najnowszym produktem jest wódka Dębowa Polska, której poświęciliśmy ponad dwa lata pracy. Tak powstała wódka dla koneserów, o znakomitych walorach smakowych. Debiut wódki Dębowej Polskiej okazał się nad wyraz udany na rynku polskim, a efektem tego jest współpraca z takimi odbiorcami jak: MAKRO, REAL, INTERMARCHE, KAUFLAND, PIOTR I PAWEŁ, TESCO oraz SELGROS.

        Wódka Dębowa Polska zaistniała także na rynkach zagranicznych - znakomicie sprzedaje się w Stanach Zjednoczonych, Anglii, Australii, Chinach, Niemczech, Francji czy Łotwie. Nasza wódka jest obecnie jednym z liderów w swojej grupie jakościowo - cenowej.

        Potwierdzeniem walorów naszego produktu są dyplomy i puchary zdobyte na targach i wystawach alkoholi. Cały czas opracowujemy nowe gatunki, które w najbliższej przyszłości wprowadzimy na rynek. Mamy nadzieję, że z równie okazałymi efektami.

        Zapraszamy na dalsze strony naszej witryny, która przybliży Państwu walory naszej wspaniałej wódki Dębowej Polskiej.

Jerzy Markiewicz i Helena Markiewicz

 „Dębowa Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k., ul. Wolsztyńska 56, 64-212 Siedlec
Projekt i wykonanie: Poldata Sp.j. 2008

Sklep Dębowa - Acron2oak